TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Louny

Datum konání: 28.10.2018 Místo konání: Louny
Délka závodu: 3 x 2800m Kategorie: Kadetky Průměrná rychlost vítěze: 21.69 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.110047257471NOVOTNÁ AnetaADASTRA SOKOL VELT?Ž00:24:4700:00:0030
2.210047765309HLADÍKOVÁ Kate?inaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:26:0000:02:4629
3.410047412065PLESKA?OVÁ NatálieEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:26:2200:03:0828
4.710047282935BÁRTOVÁ GabrielaPARDUS TUFO Prost?jov z.s.00:26:4400:03:3027
5.1210047304557VIKTOROVÁ NelaLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:26:4900:03:3526
6.2810047782887ZEMANOVÁ KristýnaTJ AŠ ML.BOLESLAV00:27:0700:03:5325
7.1110047313247FOLTÝNOVÁ AdélaBIKE CLUB M?STO TOUŠKOV00:27:1200:03:5824
8.910047358515DRBOHLAVOVÁ EliškaBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:27:2300:04:0923
9.810047416008NAVRKALOVÁ NikolaKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:27:2500:04:1122
10.310047257370BEDRNÍKOVÁ KarolínaDUKLA PRAHA00:27:3300:04:1921
11.1310056551384HANÁKOVÁ EliškaMORAVEC TEAM00:27:3600:04:2220
12.1010047208769HEJHALOVÁ DagmarDUKLA PRAHA00:27:4900:04:3519
13.1410047455313R?ŽI?KOVÁ AnnaDUKLA PRAHA00:28:1000:04:5618
14.2710047321836BRAVENCOVÁ DenisaShort Bike Academy Opletal00:28:3300:05:1917
15.610047776625DLASKOVÁ VandaTJ AŠ ML.BOLESLAV00:28:3900:05:2516
16.2210047331031?ERNÁ KarolínaDUKLA PRAHA00:28:4200:05:2815
17.1610047374578SUCHÁ Kate?inaADASTRA SOKOL VELT?Ž00:28:4600:05:3214
18.2910053920058ŠMÍDOVÁ AdélaAUTHOR TEAM STUPNO00:28:5000:05:3613
19.2610047287884STA?KOVÁ KláraCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.00:28:5000:05:3612
20.1510047767127KOLÁ?OVÁ JustýnaDUKLA PRAHA00:29:1400:06:0011
21.2010047448643RUNTOVÁ HankaTJ STADION LOUNY00:29:3100:06:1710
22.2410084771819JE?ÁBKOVÁ BarboraIVAR CS - AUTHOR TEAM00:29:3100:06:179
23.2510079350226JUROVÁ HanaEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:30:0500:06:518
24.5210047403981PARMOVÁ BarboraTJ STADION LOUNY00:30:2300:07:097
25.1810047421866DOSTÁLOVÁ AnnaLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:30:2500:07:116
26.3710047449754VIKOVÁ HankaDUKLA PRAHA00:30:3100:07:175
27.3010047347704HODLOVÁ NikolaCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:30:3100:07:174
28.3410072204154DLOUHÁ AnetaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:30:4300:07:293
29.4010066429119STRAKATÁ VendulaDUKLA PRAHA00:30:5500:07:412
30.3610079261209ŠPICAROVÁ KarolínaCUBE Cyklo Špicar Jilemnice00:31:0000:07:461
31.510047404082PROŠKOVÁ TerezaTJ STADION LOUNY00:31:1100:07:57
32.3510054141542KNIHOVÁ Kate?inaKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:31:1500:08:01
33.3210082405726DOUD?ROVÁ Kate?inaJaroslav Kulhavy Cycling Team00:31:1600:08:02
34.5010047425506PETRŽÍLKOVÁ SimonaDUKLA PRAHA00:31:2600:08:12
35.4610047278487CIBULKOVÁ TerezaBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:32:0000:08:46
36.5110083491217MASLEKOVOVÁ DanielaTJ STADION LOUNY00:32:0900:08:55
37.3310084553062KOTLÍNOVÁ SimonaSK BIKETIME BULLS PÍSEK00:32:2200:09:08
38.5710047420149BARTOŠOVÁ MartinaLOKOMOTIVA NYMBURK00:32:3700:09:23
39.4910084553163MINA?ÍKOVÁ KláraSK BIKETIME BULLS PÍSEK00:32:3800:09:24
40.5810078036783HANÁKOVÁ AnnaMORAVEC TEAM00:32:4500:09:31
41.3910046808645SEDLÁ?KOVÁ VeronikaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:32:4600:09:32
42.4210047465316DRÁPELOVÁ MagdalenaSC SAMOTIŠKY00:34:1100:10:57
43.3810084664715KOLÁ?OVÁ BabetaDUKLA PRAHA00:34:2200:11:08
44.3110047319412TERŠL AnnaBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:34:4300:11:29
45.4410079562313BERANOVÁ JanaIVAR CS - AUTHOR TEAM00:34:5900:11:45
46.5410084753530FRYDRYCHOVÁ KarolínaTJ AŠ ML.BOLESLAV00:35:0600:11:52
47.5310077159945MARKOVÁ EmaDUKLA PRAHA00:35:1000:11:56
48.4310082970851KOVA?I?INOVÁ TerezaSC SAMOTIŠKY00:35:2700:12:13
49.5910047386403MÍ?KOVÁ MagdalénaACS DRAK VRBNO00:36:3700:13:23
50.6210085271165JANÍKOVÁ AnnaACK STARÁ VES NAD OND?EJNICÍ00:25:2400:02:10
Startovalo: 52Dokončilo: 50Nedokončilo: 2

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
60STRÁNSKÁ AdélaIVAR CS - AUTHOR TEAM
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
63KUBÍKOVÁ NikolaCK SPORT BERAN CHRÁST

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
   

Milan CHROBÁK Pavel MAREŠ
ředitel závodu hlavní rozhodčí