TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Kolín

Datum konání: 10.11.2018 Místo konání: Kolín
Délka závodu: 8 x 2900m Kategorie: Muži Elite+U23 Průměrná rychlost vítěze: 22.93 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.210006912747SWEECK DietherPauwels Sauzen – Vastgoedservice01:00:4200:00:0030
2.410007952869MERLIER BraamCreafin TUVsud01:00:4900:00:0729
3.110006456241NESVADBA JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:00:4900:00:0728
4.610005679029KONWA MarekVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM01:00:5300:00:1127
5.310006629528PAPRSTKA TomášEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:00:5500:00:1326
6.710001515002HEKELE EmilGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS01:00:5800:00:1625
7.1310009745652JELÍNEK JosefMITAS TREK01:01:1500:00:3324
8.810007095734SAMPARISI NicolasKTM ALCHEMIST SELLE SMP DAMA01:01:2400:00:4223
9.510008628940PEETERS YannickPauwels Sauzen – Vastgoedservice01:01:3300:00:5122
10.1210003279691ŠKARNITZL JanMITAS TREK01:01:3600:00:5421
11.910007582855GLAJZA OndrejTJ AŠ ML.BOLESLAV01:02:3500:01:5320
12.2510010966943VANÍČEK ŠimonČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:02:4000:01:5819
13.1010006913454SAMPARISI LorenzoKTM ALCHEMIST SELLE SMP DAMA01:02:4400:02:0218
14.2210023478933ŘÍMAN JakubTJ AŠ ML.BOLESLAV01:03:1200:02:3017
15.1110009336737ULÍK MatejEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:03:1300:02:3116
16.1510002600691BÍNA MartinKOLOKRÁM01:03:2000:02:3815
17.2010008879928MALÍK MichalLAWI Stars - GIANT01:03:2000:02:3814
18.1410036177546MÖBIS MaximilianGUNSHA-KMC CX/GRAVEL TEAM01:03:3300:02:5113
19.1610007399262MICHALSKI KarolPRONGHORN RACING DENMARK01:03:4900:03:0712
20.2610014825523BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:04:0000:03:1811
21.2110009544578ŠULC JakubSymbio+CE.Energy01:04:0100:03:1910
22.3810016518070SCHIERL JakubEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:04:1500:03:339
23.5610023478832KUNÁŠEK JosefEXPERT CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:04:2700:03:458
24.1810011075764HÄHNEL FrederikLKT Team Brandenburg Germany01:04:2700:03:457
25.2810004771976POLNICKÝ JiříELKOV AUTHOR cycling team01:04:4300:04:016
26.2710023479034TOMÁŠEK AlvinEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:05:0700:04:255
27.2910007292158SMOLA LukášTOI TOI Cykloklub Slaný01:05:1000:04:284
28.3210009335222KUNT LukášGHOST Team01:05:1700:04:353
29.3610003350120BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA01:05:2200:04:402
30.3510023478731ARLT KarelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:06:0000:05:181
31.4910009422118SCHREIBER StevenShop4Cross-Bioracer01:06:2000:05:38
32.2310000950984METLIČKA Václav3xV TEAM01:06:4200:06:00
33.3310008723819JÍLEK ZdeněkČS SPECIALIZED JUNIOR MTB TEAM01:07:1900:06:37
34.3910009848110GONDA PavelDURATEC WEIL HOTELTIME1
35.5010005905159BRÁZDIL JiříOpen Cycling Academy z.s.1
36.3710081026407POSPÍŠIL FilipEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN1
37.3410023479842ČECH MartinKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N1
38.5510012252801KUBÍN MichaelELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS1
39.5310007177677ŠTĚPÁNÍK JiříNUTREND SPECIALIZED RACING2
40.5410010967751VARHAŇOVSKÝ JakubDUKLA Banská Bystrica3
41.3110023503989HULA RobertTJ LOKOMOTIVA BEROUN3
42.5110012758716SVATOŠ VáclavTJ SOKOL HOLÉ VRCHY4
43.4110013210774TRUKSA JakubTRUXXXIK Cycling4
Startovalo: 43Dokončilo: 43Nedokončilo: 0


Jan SLAVÍČEK Mladen DURLEN
ředitel závodu hlavní rozhodčí