TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Kolín

Datum konání: 10.11.2018 Místo konání: Kolín
Délka závodu: 2 x 2900m Kategorie: Starší žáci Průměrná rychlost vítěze: 20.25 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.210047818354JEŽEK VáclavIVAR CS - AUTHOR TEAM00:17:1100:00:0030
2.310047318402SAMEC FilipIVAR CS - AUTHOR TEAM00:17:1600:00:0529
3.110047280309KOBR RichardDUKLA PRAHA00:17:1800:00:0728
4.410059129059ELBADRI JakubIVAR CS - AUTHOR TEAM00:17:2000:00:0927
5.510047336081BERNÁT AdamIVAR CS - AUTHOR TEAM00:17:3800:00:2726
6.1510046068819SCHWARZBACHER MatthiasŠK Železiarne Podbrezová a.s.00:17:4400:00:3325
7.610047271518NOVOTNÝ Ond?ejDUKLA PRAHA00:17:5100:00:4024
8.910047329920KRÁL KryštofADASTRA SOKOL VELT?Ž00:17:5300:00:4223
9.710009358056RUBEŠ DanielEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:17:5800:00:4722
10.1010047280410KOBR RobertDUKLA PRAHA00:18:0200:00:5121
11.2110063272575BAŽANT KryštofTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:18:0400:00:5320
12.1210047334768KUBA JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:18:1100:01:0019
13.8210047382662BRADÁ? AdamDUKLA PRAHA00:18:3000:01:1918
14.2310068131972PEKA? Mat?jIVAR CS - AUTHOR TEAM00:18:3300:01:2217
15.1710013440948KRÝSL LukášCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:18:3300:01:2216
16.1110060757144JOHÁNEK DaliborCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:18:3600:01:2515
17.1410047319513SOU?EK JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:18:4000:01:2914
18.2910047430758TABARA ŠimonEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:18:4200:01:3113
19.1310046792073ŠIME?EK DavidCYCLING ACADEMY TÁBOR00:18:5400:01:4312
20.3210084771718?ERMÁK JoelIVAR CS - AUTHOR TEAM00:18:5400:01:4311
21.2210059140072LIENERT PatrikBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:19:0500:01:5410
22.3010047374982MI?OVSKÝ ProkopIVAR CS - AUTHOR TEAM00:19:0700:01:569
23.1810059128857BRÜCKNER FilipBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:19:1000:01:598
24.3110047109850SVOBODA DavidADASTRA SOKOL VELT?Ž00:19:1200:02:017
25.2610054761837HYNE?EK JanTUFO CZ OTROKOVICE00:19:1500:02:046
26.3710079906257SEVERYN RichardEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:19:1800:02:075
27.2410047422977KRAUS TomášCYCLING ACADEMY TÁBOR00:19:2600:02:154
28.1610047406510SVATUŠKA JakubCK BÍTOVSKÁ00:19:2700:02:163
29.1910047374780HOŠEK AdamADASTRA SOKOL VELT?Ž00:19:3000:02:192
30.3410056631614PURNOCH MatyášBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:19:3300:02:221
31.3610046534318ŽENÍŠEK MartinLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:19:3700:02:26
32.2010047423886FALTÝNEK JanCYKLO - SKI klub Poli?ka00:19:5200:02:41
33.4310058327494HRADISKÝ Zden?kIVAR CS - AUTHOR TEAM00:19:5200:02:41
34.2810047421967TUHÁ?EK PavelLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:19:5500:02:44
35.3510047374679SUCHÝ Vojt?chADASTRA SOKOL VELT?Ž00:19:5500:02:44
36.3310007057742RAŠKA LukášShort Bike Academy Opletal00:19:5900:02:48
37.4110067045269VAŠÍ?EK DenisADASTRA SOKOL VELT?Ž00:20:1100:03:00
38.4810047339216MITÁŠ RobertBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:20:1100:03:00
39.3910046491878KRATOCHVÍL VáclavTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:20:1500:03:04
40.7410060646606TESA?ÍK JakubCYKLO TEAM KOLARNA00:20:1500:03:04
41.8310082965292KOVA?I?IN ŠimonSC SAMOTIŠKY00:20:1500:03:04
42.7110047451875JURA AntonínEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:20:1500:03:04
43.3810058811686B?ÍZA Vojt?chCK MTB Maraton00:20:1700:03:06
44.6110046565842ZEDNÍK Ji?íTJ STADION LOUNY00:20:2600:03:15
45.2710047418634GROH DanielAUTHOR TEAM STUPNO00:20:2800:03:17
46.6310066160448STREJ?EK AdamBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:20:3400:03:23
47.6810054141239KNIHA PetrKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:20:3700:03:26
48.4010047438539ZV?D?LÍK Ond?ejACS DRAK VRBNO00:20:4300:03:32
49.5610047404284HEZINA JanTJ STADION LOUNY00:20:4300:03:32
50.4410084969859HAVELKA Mat?jIVAR CS - AUTHOR TEAM00:20:4900:03:38
51.5010047394180KUBA FilipCYCLING ACADEMY TÁBOR00:20:5700:03:46
52.8010065496101HA?AK AdamŠK Železiarne Podbrezová a.s.00:21:0300:03:52
53.5710047563528KRULIŠ JanTJ STADION LOUNY00:21:0600:03:55
54.4510084771920KRISTL LukášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:21:0900:03:58
55.6710059526961POLÁK MatyášKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:21:1600:04:05
56.5210059527163KERL SebastianAUTHOR TEAM STUPNO00:21:2100:04:10
57.4710085081209MELICHAR JosefIVAR CS - AUTHOR TEAM00:21:2400:04:13
58.7710047379127JE?ÁBEK Ond?ejSP KOLO LOAP SPECIALIZED00:21:2500:04:14
59.5310053281979N?MEC JakubCYKLOTEAM OSTROV00:21:2700:04:16
60.7910046039618MEDVE? JergušŠK Železiarne Podbrezová a.s.00:21:3500:04:24
61.7210047451774LISÝ VítEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:21:3600:04:25
62.4210066694655HOFMAN EliášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:21:3900:04:28
63.7310047450764MEJST?ÍK MartinEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:21:5100:04:40
64.5810047448441NOVÁ?EK MatyášTJ STADION LOUNY00:21:5400:04:43
65.5410085326032VANKA MatoušEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:21:5400:04:43
66.7810047466225VAJSEJTL JanBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:21:5400:04:43
67.8110054142249BREDLER JonášTJ AŠ ML.BOLESLAV00:21:5400:04:43
68.5510082740677FOM?ENKO GlebTJ STADION LOUNY00:22:0900:04:58
69.6010047420957PÍGL JanTJ STADION LOUNY00:22:2200:05:11
70.7610084839214KORBEL DanielTJ LOKOMOTIVA BEROUN00:22:5000:05:39
71.2510047451168HENDRICH Daniel MaximusEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:23:0900:05:58
72.7510084664614BLAHOUT JonášDUKLA PRAHA00:23:1400:06:03
73.4610067045067MI?OVSKÝ PetrIVAR CS - AUTHOR TEAM00:23:1600:06:05
74.5910047404385PARMA VáclavTJ STADION LOUNY00:24:0300:06:52
75.6510085181037PODHAISKÝ Ond?ejTJ AŠ ML.BOLESLAV00:24:5900:07:48
76.7010059744910H?EBEJK DominikEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN1
Startovalo: 76Dokončilo: 76Nedokončilo: 0


Jan SLAVÍ?EK Mladen DURLEN
ředitel závodu hlavní rozhodčí