TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Mladá Boleslav

Datum konání: 15.12.2018 Místo konání: Mladá Boleslav
Délka závodu: 8 x 2760m Kategorie: Muži Elite+U23 Průměrná rychlost vítěze: 21.23 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.210006912747SWEECK DietherPauwels Sauzen – Vastgoedservice01:02:2400:00:0030
2.110006656204VERMEERSCH GianniSteylaerts01:02:2700:00:0329
3.310006456241NESVADBA JanČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:02:5600:00:3228
4.1010005679029KONWA MarekVolkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM01:03:2600:01:0227
5.510006629528PAPRSTKA TomášEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:03:3600:01:1226
6.1310009336737ULÍK MatejEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:03:5000:01:2625
7.810001515002HEKELE EmilGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS01:04:0200:01:3824
8.910007582855GLAJZA OndrejTJ AŠ ML.BOLESLAV01:04:0700:01:4323
9.2210010966943VANÍČEK ŠimonČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:04:1000:01:4622
10.1510009745652JELÍNEK JosefMITAS TREK01:04:1400:01:5021
11.410004313652WILDHABER MarcelSCOTT-SRAM MTB Racing Team01:04:2700:02:0320
12.1610036177546MÖBIS MaximilianGUNSHA-KMC CX/GRAVEL TEAM01:05:2300:02:5919
13.1410003279691ŠKARNITZL JanMITAS TREK01:05:5200:03:2818
14.1810007399262MICHALSKI KarolPRONGHORN RACING DENMARK01:06:1400:03:5017
15.1910009360076MAYER DanielKC HLINSKO01:06:4100:04:1716
16.3010023478832KUNÁŠEK JosefEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:06:4900:04:2515
17.2110023478933ŘÍMAN JakubTJ AŠ ML.BOLESLAV01:06:5400:04:3014
18.1710011075764HÄHNEL FrederikLKT Team Brandenburg Germany01:06:5500:04:3113
19.3810023479842ČECH MartinKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N01:07:0800:04:4412
20.2610014825523BAKUS TomášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR01:07:0800:04:4411
21.2010008879928MALÍK MichalLAWI Stars - GIANT01:07:0800:04:4410
22.2910007292158SMOLA LukášTOI TOI Cykloklub Slaný01:07:1100:04:479
23.3610003350120BENDA MichalTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA01:08:3300:06:098
24.3310016518070SCHIERL JakubEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN01:08:5500:06:317
25.4110007177677ŠTĚPÁNÍK JiříNUTREND SPECIALIZED RACING01:09:0600:06:426
26.2510015426418VOZNIČKA VojtěchHEAD BIKE TJ OPAVA15
27.3510023478731ARLT KarelČEZ CYKLO TEAM TÁBOR14
28.3710081026407POSPÍŠIL FilipEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN13
29.4210012252801KUBÍN MichaelELEVEN MERCEDES - BENZ MITAS22
30.3410023503989HULA RobertTJ LOKOMOTIVA BEROUN21
31.2310000950984METLIČKA Václav3xV TEAM2
32.4810005619213WOLF JanSK FAVORIT Bílina z.s.3
33.5110009848110GONDA PavelDURATEC WEIL HOTELTIME3
34.4910046670017KRAUS VáclavTJ AŠ ML.BOLESLAV4
35.5010012758716SVATOŠ VáclavTJ SOKOL HOLÉ VRCHY4
36.4410005715001KRUMMER RadekČEZ CYKLO TEAM TÁBOR5
Startovalo: 37Dokončilo: 36Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
24ŠULC JakubSymbio+CE.Energy
   

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
   

Antonín UNGERMAN Milan DVORŠČÍK
ředitel závodu hlavní rozhodčí