TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Mladá Boleslav

Datum konání: 15.12.2018 Místo konání: Mladá Boleslav
Délka závodu: 4 x 2760m Kategorie: Kadeti Průměrná rychlost vítěze: 21.33 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.110047272225FIALA MatyášČEZ CYKLO TEAM TÁBOR00:31:0300:00:0030
2.210047224937STRÁNSKÝ MatějIVAR CS - AUTHOR TEAM00:31:4100:00:3829
3.310046370125JINDŘICH PavelTJ STADION LOUNY00:31:5200:00:4928
4.510018791712MRÁZ DanielTJ UNIČOV00:32:2100:01:1827
5.1210047261616MÜLLER MirekMAPEI MERIDA KAŇKOVSKÝ00:32:4200:01:3926
6.910047375083JECH FilipADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:32:5700:01:5425
7.410056004346SPORYSCH DanielIVAR CS - AUTHOR TEAM00:32:5900:01:5624
8.610056008184SEEMAN AdamTJ STADION LOUNY00:33:0700:02:0423
9.710047443084VEVERKA VáclavKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:33:3200:02:2922
10.1010047763689DOLEŽAL TomášIVAR CS - AUTHOR TEAM00:33:3200:02:2921
11.1410047287783JELÍNEK MarekCYKLO MIKULÁŠEK ZNOJMO o.s.00:34:0100:02:5820
12.810047376905VYKYDAL JaroslavPUSKINAK.CZ00:34:0100:02:5819
13.1810047248377ČERVÍČEK DavidDUKLA PRAHA00:34:0600:03:0318
14.1710081094307PAŘEZ TomášEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:34:2800:03:2517
15.1110047286672DOSTÁL VáclavLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:34:3200:03:2916
16.1610047277174ČERNÝ FilipTJ AŠ ML.BOLESLAV00:34:3600:03:3315
17.2310047335778MAJDANICS MarekACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:34:4200:03:3914
18.2010031738582ZEMENE JakubShort Bike Academy Opletal00:34:5200:03:4913
19.1910047779756PAŘÍK VojtěchTJ AŠ ML.BOLESLAV00:34:5600:03:5312
20.1510084713013KUBÍK AdamCYCLING ACADEMY TÁBOR00:35:2300:04:2011
21.2210047264444KERL MaximilianAUTHOR TEAM STUPNO00:35:3200:04:2910
22.2410047318705VIK MatějDUKLA PRAHA00:35:5000:04:479
23.2510047333758ŠÍSL BořekLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:35:5800:04:558
24.2710011516409TERŠL RobinCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:36:1200:05:097
25.2910079350327POSPÍŠIL MatějEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:36:1200:05:096
26.2810014238671VENC AdamGT OPPORTUNITY BRNO00:36:2200:05:195
27.3110085678464ŠIGUT DavidACK STARÁ VES NAD ONDŘEJNICÍ00:36:3000:05:274
28.4110086057875NOVÁK PavelRBB Invest Jindřichův Hradec00:36:3400:05:313
29.3410047439347ŠVEC LiborGALAXY CYKLOŠVEC STEVENS00:36:5700:05:542
30.2610046677087CÍRKVA VojtěchTJ LOKOMOTIVA BEROUN00:38:0400:07:011
31.3210008462727BUKAČ AdamEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN1
32.3010047410045NĚMEC JanCYKLOTEAM OSTROV1
33.3610085025534WITKOWSKI MarekSK BIKETIME BULLS PÍSEK1
34.3310084553264VLASATÝ JakubSK BIKETIME BULLS PÍSEK1
35.3510016071163FRANC MarekTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA1
36.2110047766420ROZSYPAL ŠtěpánIVAR CS - AUTHOR TEAM1
37.3710085014521DRÁPELA MatějSC SAMOTIŠKY1
Startovalo: 38Dokončilo: 37Nedokončilo: 1

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
13FRÜHAUF JanCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ
   

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
   

Antonín UNGERMAN Milan DVORŠČÍK
ředitel závodu hlavní rozhodčí