TOI TOI CUP 2018


Výsledky závodu

Mladá Boleslav

Datum konání: 15.12.2018 Místo konání: Mladá Boleslav
Délka závodu: 3 x 2760m Kategorie: Starší žáci Průměrná rychlost vítěze: 20.15 km/h
PořSt.č.UCI IDPŘÍJMENÍ a JménoKlubČasOdstupKolaBody
1.410059129059ELBADRI JakubIVAR CS - AUTHOR TEAM00:24:3900:00:0030
2.210047280309KOBR RichardDUKLA PRAHA00:25:0100:00:2229
3.310047818354JEŽEK VáclavIVAR CS - AUTHOR TEAM00:25:0500:00:2628
4.510047336081BERNÁT AdamIVAR CS - AUTHOR TEAM00:25:0800:00:2927
5.610009358056RUBEŠ DanielEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:25:1300:00:3426
6.110047318402SAMEC FilipIVAR CS - AUTHOR TEAM00:25:1800:00:3925
7.9810047329920KRÁL KryštofADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:25:3500:00:5624
8.1410063272575BAŽANT KryštofTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:25:5900:01:2023
9.710047271518NOVOTNÝ OndřejDUKLA PRAHA00:26:0400:01:2522
10.1610013440948KRÝSL LukášCYKLOSPORT-PITSTOP.CZ00:26:0900:01:3021
11.7310068131972PEKAŘ MatějIVAR CS - AUTHOR TEAM00:26:1100:01:3220
12.910047382662BRADÁČ AdamDUKLA PRAHA00:26:1200:01:3319
13.1010046792073ŠIMEČEK DavidCYCLING ACADEMY TÁBOR00:26:3100:01:5218
14.1810047423886FALTÝNEK JanCYKLO - SKI klub Polička00:26:3300:01:5417
15.1210047334768KUBA JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:26:3700:01:5816
16.1910059128857BRÜCKNER FilipBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:26:4100:02:0215
17.2110047422977KRAUS TomášCYCLING ACADEMY TÁBOR00:26:4200:02:0314
18.2310047418634GROH DanielAUTHOR TEAM STUPNO00:26:5200:02:1313
19.2410084771718ČERMÁK JoelIVAR CS - AUTHOR TEAM00:26:5500:02:1612
20.2010047374780HOŠEK AdamADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:26:5800:02:1911
21.1110047280410KOBR RobertDUKLA PRAHA00:27:0900:02:3010
22.2610047374982MIŇOVSKÝ ProkopIVAR CS - AUTHOR TEAM00:27:2200:02:439
23.1510047319513SOUČEK JakubBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:27:2500:02:468
24.7510059140072LIENERT PatrikBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:27:3300:02:547
25.2710056631614PURNOCH MatyášBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:27:4400:03:056
26.2510047289201KREŠÁK KryštofCYCLING ACADEMY TÁBOR00:27:4900:03:105
27.2210047430758TABARA ŠimonEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:28:0600:03:274
28.6710046565842ZEDNÍK JiříTJ STADION LOUNY00:28:1800:03:393
29.3910058327494HRADISKÝ ZdeněkIVAR CS - AUTHOR TEAM00:28:2100:03:422
30.3110079906257SEVERYN RichardEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:28:4100:04:021
31.4010047394180KUBA FilipCYCLING ACADEMY TÁBOR00:28:4800:04:09
32.3510046491878KRATOCHVÍL VáclavTJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA00:29:0000:04:21
33.3410066160448STREJČEK AdamBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:29:1500:04:36
34.5910054141239KNIHA PetrKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:29:2000:04:41
35.3010046534318ŽENÍŠEK MartinLYKO KLUB PRACHATICE z.s.00:29:2500:04:46
36.2910047109850SVOBODA DavidADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:29:3000:04:51
37.3210007057742RAŠKA LukášShort Bike Academy Opletal00:29:4600:05:07
38.3610047373972ŠUMPÍK PavelBike Freaks Holice00:29:4900:05:10
39.7110078153284BRABEC ŠimonBIKE CLUB MĚSTO TOUŠKOV00:29:5100:05:12
40.5810059526961POLÁK MatyášKC KOOPERATIVA JABLONEC n.N00:29:5400:05:15
41.6110082740677FOMČENKO GlebTJ STADION LOUNY00:30:0700:05:28
42.9910067045269VAŠÍČEK DenisADASTRA SOKOL VELTĚŽ00:30:1700:05:38
43.5310047451875JURA AntonínEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:30:4400:06:05
44.3810059527163KERL SebastianAUTHOR TEAM STUPNO00:31:0000:06:21
45.4710047339216MITÁŠ RobertBIKECLINIC JUNIOR TEAM00:31:1500:06:36
46.5210059744910HŘEBEJK DominikEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN00:31:3500:06:56
47.6010082965292KOVAČIČIN ŠimonSC SAMOTIŠKY00:31:3900:07:00
48.7410047448441NOVÁČEK MatyášTJ STADION LOUNY00:32:1500:07:36
49.6310047563528KRULIŠ JanTJ STADION LOUNY1
50.5510047450764MEJSTŘÍK MartinEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN1
51.6210047404284HEZINA JanTJ STADION LOUNY1
52.5610054142249BREDLER JonášTJ AŠ ML.BOLESLAV1
53.6910084839214KORBEL DanielTJ LOKOMOTIVA BEROUN1
54.4510067045067MIŇOVSKÝ PetrIVAR CS - AUTHOR TEAM1
55.9610047420957PÍGL JanTJ STADION LOUNY1
56.7210019068968RAŠKA TomášShort Bike Academy Opletal1
57.5010053281979NĚMEC JakubCYKLOTEAM OSTROV1
58.5410047451774LISÝ VítEXPRES CZ - SCOTT TEAM KOLÍN1
59.6510047404385PARMA VáclavTJ STADION LOUNY1
Startovalo: 62Dokončilo: 59Nedokončilo: 3

Nedokončili

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
33SUCHÝ VojtěchADASTRA SOKOL VELTĚŽ
43KRISTL LukášIVAR CS - AUTHOR TEAM
StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
44MELICHAR JosefIVAR CS - AUTHOR TEAM

Diskvalifikováni

StčPŘÍJMENÍ a JménoKlub
   

Antonín UNGERMAN Milan DVORŠČÍK
ředitel závodu hlavní rozhodčí